23 Nisan
Geleneksel TRT 23 Nisan Uluslararası Çocuk Şenliği Başlıyor

Geleneksel TRT 23 Nisan Uluslararası Çocuk Şenliği 15 Nisan’da Başlıyor

TRT Çocuk Kanalı’nın düzenlediği TRT 23 Nisan Uluslararası Çocuk Şenliği 15 Nisan’da başlıyor. İzmir’deki program saat 14:00’de Kültürpark Lozan kapısından başlayacak olan yürüyüş ile başlayacak ve 4 numaralı kapalı alan önüne kadar devam edecek.

Çocuk Şenliği’ne katılacak olan tüm ülke çocukları, yürüyüşe yöresel kıyafetleri ile katılacak. Renkli görüntülerin oluşacağı yürüyüşün ardından saat 15:00’de Çocuk Ülkesi’nin açılışı yapılacak. “Çocuk Ülkesi” etkinlikleri 23 Nisan gününe kadar devam edecek. Etkinlikler her gün saat 10:00 - 19:00 saatleri arasında devam edecek. “Çocuk Ülkesi” halka açık ve ücretsiz olacak.

Etkinlikler boyunca çocuklar en sevdikleri çizgi kahramanların gösterilerini izleme fırsatı yakalayacaklar. Kapalı alan gösterileri yanında açık alanda yapılacak gösterilerde çocukları oldukça eğlendirecek.

Sponsorlu bağlantılar

Etiketler: trt çocuk şenliği 15 nisan, trt 23 nisan çocuk şenliği,
Eklenme: 15.04.2013
Okunma: 946

Yorum yaz

İsim
E-Posta
Yorum
Son 500 karakter...
Telif Hakkı 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca, sitemizde bulunan şiir ve yazıların başka bir sitede izinsiz olarak kullanımı kesinlikle yasaktır. Sitemizde bulunan herhangi bir içeriğin izin alınmadan kullanımının tespiti halinde ilgili kanun gereğince hukuk danışmanımız yasal süreci derhal başlatacaktır. www.23nisansiirleri.net En güzel ve en yeni 23 Nisan Şiirleri - Site Haritası
İletişim: bayramsiirleri@hotmail.com