23 Nisan
Kısa 23 Nisan Mesajları

Kısa 23 Nisan Mesajları

23 Nisan ile ilgili kısa mesajlar (1)

Atatürk’ün çocuklara armağanı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en samimi duygularımla kutlar, tarih boyunca hür yaşamış bir milletin evladı olmaktan duyduğum mutluluğu bir kez daha ifade etmek isterim.

23 Nisan ile ilgili kısa mesaj (2)

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm çocuklarımıza ve milletimize kutlu olsun.

23 Nisan Bayramı hakkında mesajlar (3)

Kurtuluş Savaşı boyunca vatanımızın ve milletimizin varlığının devamı uğruna her türlü fedakarlıkta bulunan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi saygıyla anıyor, Türkiye Büyük Millet Meclisimizin açılışının ……yılını ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en derin duygularımla kutluyorum.

Kısa 23 Nisan Mesajı (4)

23 Nisan tüm dünya çocuklarına kutlu ve mutlu olsun.

23 Nisan Mesajı (5)

Millet egemenliğinin ebedi hakim kılındığı Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının ……. yılını ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı yürekten kutlar, başta Türkiye Cumhuriyeti devletimizin kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, ülkemizin kalkınıp gelişmesi uğruna büyük hizmetleri bulunan ecdadımızın önünde saygıyla eğilirim.

Örnek 23 nisan kısa mesaj (6)

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyorum.

Sponsorlu bağlantılar

Etiketler: kısa 23 nisan mesajları, örnek 23 nisan mesajları,
Eklenme: 06.04.2013
Okunma: 2672

Yorum yaz

İsim
E-Posta
Yorum
Son 500 karakter...
Telif Hakkı 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca, sitemizde bulunan şiir ve yazıların başka bir sitede izinsiz olarak kullanımı kesinlikle yasaktır. Sitemizde bulunan herhangi bir içeriğin izin alınmadan kullanımının tespiti halinde ilgili kanun gereğince hukuk danışmanımız yasal süreci derhal başlatacaktır. www.23nisansiirleri.net En güzel ve en yeni 23 Nisan Şiirleri - Site Haritası
İletişim: bayramsiirleri@hotmail.com