23 Nisan
35. Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği İzmir’de Yapılacak

TRT’den yapılan açıklamaya göre 35. Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği İzmir’de yapılacak.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na az bir süre kala TRT tarafından her yıl düzenlenen şenliklerin bu yıl İzmir’de yapılacağı bildirildi. 14-23 Nisan tarihleri arasında İzmir’de yapılacağı açıklanan 23 Nisan Çocuk Şenliği’ne bütün metropol ilçelerdeki öğrenciler belirlenen takvime göre katılacak.

Türkiye Radyo Televizyon kurumu Çocuk Şenliği etkinlikleri; Gençlik Tiyatrosu, İzmir Sanat Kültür Merkezi, İsmet İnönü Kültür Merkezi ve Fuar Çim Saha alanlarında yapılacak. Yapılacak etkinliklerde, TRT Çocuk Film Kuşağı, TMOK, Oli’nin Dünyası, Sıcakkan, Pınar Çocuk Tiyatrosu, Kim Korkar Depremden, Uzay Kampı Gösterisi ve PEPEE Konseri yer alacak.

Sponsorlu bağlantılar

Etiketler: trt 35. Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği İzmirde Yapılacak,
Eklenme: 02.04.2013
Okunma: 866

Yorumlar

Tahir - 12.05.2013 23:08:01
23 Nisan da yapılan şenlikler çok güzeldi. Bu şenlikte herkes çok eğlendi. Tüm dünya çocukları gösterilerini başarıyla sergiledi.

Yorum yaz

İsim
E-Posta
Yorum
Son 500 karakter...
Telif Hakkı 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca, sitemizde bulunan şiir ve yazıların başka bir sitede izinsiz olarak kullanımı kesinlikle yasaktır. Sitemizde bulunan herhangi bir içeriğin izin alınmadan kullanımının tespiti halinde ilgili kanun gereğince hukuk danışmanımız yasal süreci derhal başlatacaktır. www.23nisansiirleri.net En güzel ve en yeni 23 Nisan Şiirleri - Site Haritası
İletişim: bayramsiirleri@hotmail.com