23 Nisan
Zonguldak’ın Çaydeğirmeni Beldesi 23 Nisan’a Hazırlanıyor

Zonguldak’ın Çaydeğirmeni Beldesinde 23 Nisan Kuıtlaması.

Ülkemizde her yıl düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bu yılda coşku içerisinde kutlanacak. Zonguldak’ın Çaydeğirmeni beldesi de bu coşkuyu uluslararası boyutta yaşayacak olan beldelerimizden biri.

Çaydeğirmeni beldesine 23 Nisan kutlamaları için Macaristan, Bulgaristan, Ukrayna ve Gürcistan’dan davet edilen 100 kişilik çocuk topluluğu, yöresel kıyafetleri ve hazırladıkları oyunlar ile renkli görüntüler oluşturacaklar.

Kültürel anlamda dünya çocuklarını bir araya getirerek olan bu tür organizasyonların dünya barışına büyük katkı sağlayacağı, aynı zamanda Çaydeğirmeni beldesinin tanıtımı açısından da önemli olduğu belirtildi.

Sponsorlu bağlantılar

Etiketler: çaydeğirmeni 23 nisan, zonguldak çaydeğirmeni 23 nisan kutlamaları,
Eklenme: 09.03.2013
Okunma: 720

Yorum yaz

İsim
E-Posta
Yorum
Son 500 karakter...
Telif Hakkı 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca, sitemizde bulunan şiir ve yazıların başka bir sitede izinsiz olarak kullanımı kesinlikle yasaktır. Sitemizde bulunan herhangi bir içeriğin izin alınmadan kullanımının tespiti halinde ilgili kanun gereğince hukuk danışmanımız yasal süreci derhal başlatacaktır. www.23nisansiirleri.net En güzel ve en yeni 23 Nisan Şiirleri - Site Haritası
İletişim: bayramsiirleri@hotmail.com